Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade
Telefon:0 (216) 651-8144
Web Sitesi:www.anatomica.com.tr41.02161929.040110
Kurum Hakkında

2005’te hizmete giren Bosphorus Anatomica Hastanesi, öğretim üyelerinden oluşan kadrosu, teknik altyapısı ile ABD’deki hastaneler misal alınarak kurulmuştur. Gayrettepe ve Altunizade’deki iki ayrı merkezde hizmet veren hastanemiz: Kulak, Burun, Boğaz, Ses Hastalıkları, Horlama, Kafa Dönmesi, Alerji, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi gibi servislere sahiptir. Ayrıca ileri teknolojiye sahip tam donanımlı ameliyathanesi ile de kapsamlı hizmet sunmaktadır.

2011 yılında, Bosphorus Anatomica KBB bünyesinde sizlere daha geniş alanda hizmet sunabilmek amacıyla Bosphorus Anatomica Gayrettepe hizmete girmiştir. Gayrettepe merkezimiz, deneyimli kadrosu, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile sizlere dünya standartlarında KBB’nin yanı dizi Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi hizmetleri sunmaktadır.

MİSYONUMUZ:

Bosphorus Anatomica Hastanesi olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede, en hijyenik ve ekonomik koşullarda sunmaktır

Yeni kuşak uzmanlık hastanesi kavramını ülkemizde başarıyla uygulayan hastanemiz, Türkiye’de sıhhat hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir. Artık, hastalar, hastane hastane gezmek zorunda kalmadan, uzmanlık hastanelerinde, daha ekonomik, hızlı ve hususi çözümler bulabiliyor. Türkiye’de uzmanlık alanında ayrım yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her vakit hizmetinizdeyiz.

HASTANE BİRİMLERİMİZ

Bosphorus Anatomica Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi; profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosuyla, Uyku Laboratuarı, Ses Terapisi, Odyoloji ve Vestibuler Laboratuarı, Ses Hastalıkları, Horlama, Kafa Dönmesi, Alerji, Burun, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi, Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi bölümleriyle sizlere hizmet vermektedir.

SOSYAL SORUMLULUK

Hastanemiz, 1970 yılında Türkiye Sağır Dilsizler Cemiyeti bünyesinde, II. Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü önderliğinde hazırlık çalışması başlayan, Cumhuriyetimizin 50. Yılına hediye olarak, 1973 yılında İstanbul’da kurulan Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı’nın zor ortaklarındandır. Vakıfla sürekli iletişim içersinde olan ve TİV’in düzenlediği aktivitelere katılan hastanemiz, vakfın bünyesindeki işitme ve konuşma engelli çocukların, periyodik olarak KBB muayenelerini yapmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Anatomica Altunizade Tıp Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir