Özel Doğan Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Doğan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Ziya Gökalp Cad. No:2
Telefon:0 (212) 624-3434
Web Sitesi:www.dogandiyalizmerkezi.com40.98713328.783381
Kurum Hakkında

Özel Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Hastanesi bünyesinde hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.

Doğan Diyaliz Merkezi ferah, pak bir ortamda Hepatit C, Hepatit B ve Hepatitsiz hastalara ayrı ayrı salonlarda deneyimli ve sertifikalı doktor, hemşire ve personeliyle hizmet sunmaktadır. Doğan Diyaliz Merkezinin amacı hastalarımıza rahat bir ortamda, sessiz, ev sıcaklığında ulaşım problemi yaratmadan, ileri teknoloji ürünü cihazları ve laboratuvarıyla dünya standartlarında hizmet üretmektedir. Hastalarımızla ve aileleriyle yakın, sıcak, birebir ve devamlı iletişim içinde en son yenilikleri içeren etkin tedavi olanakları sunulurken, diyetlerine müsait sağlıklı beslenme olanağı da sunulmaktadır. Ayrıca diyaliz tedavisi gören bütün hastalarımıza psikolojik danışmanlık hizmeti de devamlı verilmektedir. Tam teşekküllü Doğan Hastanesi’nin 7 gün 24 saat himayesiyle diyaliz yapılan ender merkezlerden olup, Emekli Sandığı, SSK, Devlet Memuru hastaları hiç bir ücret ödemeden bu hizmetten faydalanmaktadır.

Hastalarımızın transferleri merkezimizden eve, evden merkezimize eğitimli personellerimiz tarafından hususi donanımlı hasta transfer araçlarımızla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diyalize giren ve diyalize girmek üzere olan yeni hastalarımıza her türlü muayene, tahlil ve hastalığı ile ilgili bilgilendirme, katater takma işlemleri, fistül ameliyatları konusunda deneyimli uzman hekimlerce başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Doğan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Doğan Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.