Özel ART Sağlık Merkezi

Kurum Adı: Özel ART Sıhhat Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5
Telefon:0 (212) 219-1202
Web Sitesi:www.arttipmerkezi.com41.04789328.993141
Kurum Hakkında

Tüp Bebek ve Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışan 4 tabip tarafından 1998 yılında, kadın hastalıkları, doğum ve infertilite tanı ve tedavi merkezi olarak kurulan ART Tıp Merkezi, 16 yıldır kesintisiz olarak Nişantaşı’nda hizmet vermeye devam ediyor.

Art Tıp Merkezi’nde çalışan hekimlerin çoğu kendi alt uzmanlık alanlarında vatan dışında eğitim almışlardır.

Art Tıp Merkezi laparoskopi, infertilite, reprodüktif endokrinoloji, hamile takibi, doğum, menopoz, kadın genital kanserlerinin taraması, meme sağlığı, meme kanseri teşhis ve tedavisi ve anorektal sıhhat konularında üst düzey profesyonel hizmet sunuyor. Ayrıca Psikolojik Danışmanlık dallarında hizmet veriyor.

Dünyada ve Türkiye’de çok yeni ve benzersiz bir teknolojiye sahip Fotona Er-yag Lazer cihazı ile hamilelik, normal doğum ve yaşa bağlı olarak gelişen idrar kaçırma ve vajina kanalında genişleme sorunları acısız ve ameliyatsız, kolayca tedavi edilebiliyor.

Tüp bebek uygulamalarının yanı sıra, ART Tıp Merkezi Ekibi tüp bebek dışı kısırlık tedavilerinin yönetiminde de Türkiye’nin en deneyimli ekiplerinden biri. Geçmiş yıllar içinde 18.000’den çok tüp bebek uygulaması yapan ART Ekibi, 8.000’den çok bebeğin de dünyaya gelmesini sağladı.

Riskli gebeliklerin takibi, 1. trimester anomali taraması, koryon villus örneklemesi, amniyosentez, ikinci düzey obstetrik ultrasonografi, üç boyutlu ultrason gibi bütün osbtetrik uygulamalar ART Tıp Merkezi Ekibi’nin uzmanlık alanı içine giriyor. Laparoskopi ve histeroskopi gibi endoskopik uygulamaların da tamamı ekip tarafından yapılıyor.

Komplike histeroskopik (total septum, şiddetli intrauterin sineşi, aka submüköz myomlar) ve laparoskopik cerrahiler (histerektomi, ileri evre endometriosisin laparoskopik tedavisi, cul de sak diseksiyonu ve rektovajinal nodül eksizyonu) ART Ekibi tarafından uygulanan endoskopik cerrahilerin bir kısmını oluşturuyor.

Özel ART Sıhhat Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi ART Sıhhat Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir