Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3
Telefon:0 (212) 223-8692
Web Sitesi:www.sariyerdiyaliz.com41.12258729.054241
Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Sarıyer İlçesi Yeniköy Mahallesi Bağlar Mevkiinde 2010 aralık ayında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman tabip ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde yekün 10 1 tane Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV( ) – HBV ( ) hastalar için ayrı aygıt ve bölümler bulunmaktadır. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve mecmua gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası yine evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sarıyer Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir