Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi

Kurum Adı: Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Cevizli Mah. Toros Cad. No:86
Telefon:0 (216) 457-0804
Web Sitesi:www.avrasyataskirma.com40.92268929.153321
Kurum Hakkında

Avrasya Taş Kırma, 2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan bu yana 18.000 hasta sayısı üzerinde tedavi gerçekleştirmiş bir ünitedir. Tecrübeli idari ve teknik kadrosu ile etik kurallar çerçevesinde ve hasta haklarından taviz vermeden hizmet vermektedir.

Avrasya Taş Kırma Merkezi’nde devamlı iyileştirme, nitelik yönetiminin vazgeçilmez unsurudur. Yekün Nitelik Yönetimi ışığında oluşturduğumuz nitelik sistemimizin en mühim hedefi etkin kaynak kullanımı ve işin ilk seferde doğru olarak yapılmasıdır. Avrasya Taş Kırma Merkezi’nde modern işletim ve hizmet standartlarını yakalamak ve hatta daha fazlasını gerçekleştirerek mükemmel hizmeti sunmak ana hedeftir.

Hizmetlerimiz

  • Vucüt Dışı Taş Kırma (ESWL)
  • Vucüt İçi Taş Kırma
  • Endo-Ürolojik Girişimler
  • Endoskopik Prostat Tedavisi
  • Mikrocerrahi ile Varikosel Tedavisi
  • Sünnet

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Avrasya Taş Kırma Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir