Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:150 Feneryolu
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr40.97691929.047990
Kurum Hakkında

Dünya Göz Hastanesi yoğun alaka ve talep üzerine ikinci göz sağlığı merkezini 2001 yılında İstanbul’un Anadolu Yakasında Bağdat Caddesi üzerinde hizmete sunmuştur. Gözün bütün branşlarında, uluslararası deneyimli uzman tabip kadrosuyla dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti veren Dünyagöz Feneryolu en son teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Dünyagöz’ün öbür merkezlerinde olduğu gibi Dünyagöz Feneryolu da modern dekorasyonu ile hastalarına son radde rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır.

Dünyagöz Hastaneleri’nin modern teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy’de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer ameliyatı kapasitelidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Feneryolu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.