Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Abdurrahman Gazi Mah. Şanlıurfa Cad. No:70
Telefon:0 (216) 398-2727
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr40.96698629.261113
Kurum Hakkında

2012 yılının Ekim ayında faaliyete geçen Avrupagöz Sultanbeyli Merkezi göz sağlığı alanında, “Hizmetin en kutsalı insana verilenidir.” anlayışıyla ilerlemektedir.

Merkezimiz; çağdaş binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 6500 hastaya muayene, 720 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Her koşulda hasta memnuniyetini temel kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı mükemelliktir. Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, göz sağlığında klasik metodlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ülkü çözümleri üretiyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Avrupagöz Sultanbeyli Göz Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir