Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Dişhane Güngören ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Mareşal Çakmak Mh. Soğanlı Cd. No:72
Telefon:0 (212) 505-9876
Web Sitesi:www.dishane.com41.02074328.867156
Kurum Hakkında

2012 yılında İstanbul Güngören’de 1000 m² alanda 15 birim ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon, Dental Lazer Klinikleri ve Umumi Anestezi birimi ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Hastanemiz, genç ve dinamik bir ruh ile diş hekimliğinde en iyiyi arayan, araştırmacı, bilgili, diş hekimliğinde modern bir tedavi anlayışının yargıç olması gerektiğine inanan ve bunları uygulayan bir kuruluştur.

Kadromuzla diş hekimliğinin bütün branşlarında en son teknoloji ve bilimsel veriler kullanılarak kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı esas prensibimizdir. Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip başarıyla uygulayan, hastalarımızın bütün ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp, bütün bu özellikleri ile referans gösterilen bir sıhhat kuruluşu olma hedefimiz doğrultusunda devamlı çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, bize güvenerek sağlıklarını emanet eden hastalarımızla ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya itina göstermekteyiz. Bizim için ‘güven’ ve ‘insan’ faktörleri başarıya ulaşmada esas referanslarımızdır.

Hizmetlerimiz

  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir