Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı: Özel Bahçeci Ümit Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Mahir İz Cad. No: 31Altunizade
Telefon:4443949
Web Sitesi:www.bahceci.com41.02212629.041744
Kurum Hakkında

Bahçeci Sıhhat Grubu, 2007 yılında İstanbul Anadolu Yakası Altunizade’de hizmete soktuğu ve 800m2 alana sahip Bahçeci Ümit Tüp Bebek Merkezi’nde, Prof. Dr. Mustafa Bahçeci yönetiminde vazife yapan 4 uzman hekimi ve deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.

Bahçeci Ümit Tüp Bebek Merkezi sahip olduğu infertilite kliniği, gelişmiş laboratuvarları, 2 tane ameliyathanesi, 10 döşek kapasitesine sahip yataklı hizmet bölümleri ve Bahçeci Sıhhat Grubu’nun sahip olduğu 20 yıllık yüksek deneyimi, dünya’da uygulanan son teknik ve teknoloji uygulamaları ile bir araya getirerek yüksek gebelik oranları elde etmeye devam etmektedir.

Aynı zamanda kaliteli klinik ve laboratuvar hizmetleri sunan Bahçeci Ümit Tüp Bebek Merkezi’nde verilen hizmetlerden, yapılan anlaşmalar çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastaları da faydalanabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Tüp Bebek

Özel Bahçeci Ümit Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bahçeci Ümit Tüp Bebek Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir