Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi

Kurum Adı: Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mah. No:64/66
Telefon:0 (212) 542-5585
Web Sitesi:www.turkdiab.org41.05636728.986123
Kurum Hakkında

Türkiye’de diyabet konusunda toplumun bilincini yükseltmek, diyabetli bireylerin hayat kalitesini artırmak amacıyla 1996 yılında kurulan Türkiye Diyabet Vakfı, Bakırköy ve Küçükyalı’daki tanı ve tedavi merkezleri ile diyabetlilere hizmet veriyor. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi ve Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Diyabet Merkezi, uzman tabip kadroları ve çağdaş laboratuvar hizmetleri ile diyabetin tanısında ve izlenmesinde ayrım yaratıyor.

Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Diyabet Merkezi, dahiliye ve diyabet ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Şişlide hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Acil

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir