Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Telefon:4442324
Web Sitesi:www.batigoz.com41.02104829.044034
Kurum Hakkında

Batıgöz İstanbul Göz Merkezimizi Ocak 2016 tarihi itibari ile İstanbul’luların hizmetine sunduk. İstanbul’da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair bütün tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Uzman Hekim kadromuzda 2 Profesör ve 1 Doçent olmak üzere 6 doktorumuzla hizmet vermekteyiz. Empatiyi hedef almış ekibi ile beraber istanbul hastanemizde Zeiss teknolojisini hastalarımız ile buluşturuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir