Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi

Kurum Adı: Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Yakuplu Mahallesi 65. Sokak No:10 Büyükçekmece
Telefon:0 (212) 876-5851
Web Sitesi:www.kocdiyaliz.com.tr41.00552928.664827
Kurum Hakkında

Yaşam kaliteniz bizimle yükselsin sloganı ile yola çıkılarak, diyaliz merkezi olarak planlanan ve en son zerzele yönetmeliğine müsait olarak inşa edilen bağımsız binamızda, 50 yatak/cihaz kapasiteli olarak, halen 35 1 yatak/cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman ve deneyimli hekim kadromuz, deneyimli ve sertifikalı hemşirelerimiz, teknisyenlerimiz ve öbür destek personelimiz ile kuvvetli bir ekibe sahibiz.

En son teknolojik aygıt ve ekipmanlarla donatılarak, son sistem Reverse-Osmos on-line su sistemi ile desteklenen ünitemizde, hastalarımıza, negatif, hepatit B ve hepatit C durumlarına göre ayrı ayrı geniş ve ferah salonlarda hizmet verilmektedir.

Salonlarımızda, kumandalı elektronik yataklar ve her yatakta LCD ekran televizyonlar 150 kanal uydu sistemi ile net ses ve görüntü hizmeti sunulmaktadır.

Hastalarımızın hizmetine sunulan son model servis araçlarımız ile rahat ve konforlu bir seyahat imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca yürüyemeyecek durumda olan hastalarımız için evden alıp bırakma konusunda servis hizmetimiz mevcuttur.

Hastalarımızın rutin olarak yapılan aylık kan sayımları, biyokimyasal tetkikleri, akciğer grafileri ile EKG tetkikleri en son teknolojik aygıt ve ekipmanlarla izlenmektedir.

Bütün kurumlarla anlaşmamız olup hastalarımızdan hiçbir şekilde ayrım alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir