Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Abdurrahmangazi Mh. Buyruk Cd. No:10
Telefon:0 (216) 419-7606
Web Sitesi:www.turkmeddiyaliz.com40.96963529.260193
Kurum Hakkında

Sultanbeyli bölgesinde ikamet eden hastalarımızın talepleri ve ilçenin diyaliz gereksinimi olan bir bölge olması nedeniyle yakın bir bölgede, destek merkezi kurmak hedefiyle bir kardeş müessese olarak doğan Hususi ABC Sıhhat Hizmetleri Yatırım ve Hariç Ticaret A.Ş., 21 Şubat 2002 tarihinde Sultanbeyli Buyruk Caddesi No:10 adresindeki bağımsız binada tadilat çalışmalarına başlamıştır. 18 Eylül 2002 tarihinde 10 2 aygıt kapasiteli olarak izin saha “Özel Sultanbeyli Diyaliz Merkezi” başta SSK olmak üzere kuruluş sözleşmelerinin yapılmasına müteakip 28.10.2002 günü hizmet vermeye başlamıştır. Var olan kapasitenin verimli kullanılabilmesi amacıyla 12.06.2003 tarihinde ruhsatı 20 2 cihaza arttıran merkezimizde, 2005 yılı başında da akşam seansı programı faaliyete geçmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.