Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:Çubuklu Mh. Kireç Ocağı Cd. No:1
Telefon:0 (216) 331-2200
Web Sitesi:www.dialifediyaliz.com41.10612029.084394
Kurum Hakkında

Beykoz Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı diyaliz merkezi olup, 30 tane hemodiyaliz cihazı ile etkinlik göstermekte ve 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt bina ve donanıma sahiptir.

20 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan sorumlu müdürümüz tarafından yönetim edilmekte olan kliniğimizde tecrübeli hemşirelerimizle beraber kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca merkezimizde hastalarımız için bir tane Dahil Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimizde 15 Tane Braun Dialog marka hemodiyaliz cihazı 8 Tane Fresenius 4008 S hemodiyaliz cihazı ve 7 tane Gambro marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Merkezimiz sabah öğle ve akşam seansı olmak üzere günde 3 seans hizmet vermektedir.

Merkezimizde 30 aygıt için üretim yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük analiz ölçümleri tarafımızdan ve üç ayda bir olmak üzere de Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Merkezimizde 3 tane servis aracı var olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası yine evlerine bırakılmaktadır. Bu servis aracı için hastalarımız için hususi olup ücretsizdir.

Ayrıca merkezimizde hastalarımız için diyaliz seansında gelişebilecek hipoglisemi ataklarını(şeker düşmesi) önlemek adına kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmakta olup ayrım ücreti veya herhangi bir ad altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir