Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. 12/4 Şark Uğraş Merkezi Fulya
Telefon:0 (212) 343-1212
Web Sitesi:www.cankatklinik.comHata Bildir41.05518328.998761
Kurum Hakkında

Kliniğimiz, anne-fetus sağlığı ve kadın sağlığında çağdaş tıbbın gerektirdiği kalitede hizmet vermektedir. Bu amaçla en son teknolojik ekipmanı, hijyenik ve kişiye hususi bir ortamda kullanarak 25 yıllık tecrübemizle birleştirdik. Böylelikle, birinci derslik sıhhat hizmeti vererek bu uyumdan hastalarımızın üst düzeyde faydalanmasını amaçlıyoruz.

Normal jinekolojik kontrollerden başlayıp gebelik ve doğumla sonlanan süreç, çocuk hastalarımızın takibiyle devam edecektir. Hastalarımızla menopoz ve sonrası döneme kadar da uzayan birlikteliğimiz ve dostluğumuz hizmetimizin devamlılığı sonucu oluşmaktadır.

İstanbul’un en seçkin kliniklerinin yan yana sıralandığı Fulya vadisi’nde kendi binamızda ve derhal yanımızdaki binalarda bulunan umumi cerrahi, üroloji, KBB, onkoloji, ortopedi, radyoloji, fizik tedavi, göz ve diş sağlığı gibi merkezler konusunda en uzman ekipleri bulundurmaktadır. Bu merkezlerle oluşturduğumuz öbek çalışması içinde sizlere en güvenli ve en kaliteli sıhhat yardımını tekrar en hızlı biçimde sunmaktayız.

Lokalizasyon olarak Acıbadem Beşiktaş hastanesi, Amerikan hastanesi, İstanbul Cerrahi hastanesi, Metropolitan Florence Nightingale ile Jinemed gibi konusunda en iyi hizmetleri veren hastanelerin tam merkezinde yer almaktayız.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Cankat Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir