Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Mahir İz Caddesi No:7 Capitol Karşısı
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr41.02149529.038533
Kurum Hakkında

Dünyagöz Hastaneleri Grubu Etiler, Feneryolu ve Ataköy’den sonra 4. şubesi olan Altunizade 2006 yılında hizmete girmiştir. 6500 m2 kapalı alana sahip olan Dünyagöz Altunizade, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosu ve günde 250 muayene, 80 ameliyat kapasitesiyle sizlere dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti sunmaktadır

Dünyagöz Altunizade 110 personeli ile 365 gün 24 saat hizmetine kesintisiz devam etmektedir. Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade çağdaş mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Altunizade, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir