Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Medient KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Sahrayı Cedid Mah. Kamu Sok. No:50 Kozyatağı
Telefon:4445220
Web Sitesi:medient.com.tr40.98263329.092750
Kurum Hakkında

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi alanında uzman, deneyimli ve yetenekli tıbbi kadronun bir araya geldiği hususi bir sıhhat kurumu olarak 14 Mart 2013’te hizmete girmiştir. Bünyesinde, KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki bütün medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı dizi surat estetik cerrahisini de barındırmaktadır.

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi sıhhat personelinin bilimsel ve etik açıdan tam donanımını, faik kaliteli hasta bakımını ve tanı ile tedavide son teknoloji yöntemlerini uygulamayı kuruluşundan itibaren hep en yüksek düzeyde tutarak, hastaların sağlığına ve güvenliğine odaklanmıştır. Verdiği hizmetler kapsamında hastalarının her türlü gereksinim, beklenti ve haklarını her vakit göz önünde bulundurmak MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi’nin esas yaklaşımıdır.

Medient KBB Merkezi’nin idari personeli, etik ve güvene dayalı idare tarzını hem hastalarına hem de hekim ve hemşireleri başta olmak üzere bütün çalışanlarına vazgeçilmezi olarak sunma anlayışındadır. Hastaların ümit ve refahını arttıracak tanı ve tedavi teknolojilerini yakından takip edip öncü olarak uygulamak suretiyle, ülkemizin sıhhat konusundaki liderleri arasında hak ettiği yeri almıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir