Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kıbrıs Cad. Orhun Sokak No:3 Topraklık
Telefon:0 (312) 585-5500
Web Sitesi:www.topraklikadsm.gov.tr39.91966632.872257
Kurum Hakkında

Kurumumuzun var konumunda ki ilk başlangıcı 12 Aralık 1976 da sıhhat ocağı olarak hizmete açılmasıdır. 1981 yılında SSK Ağız ve Diş Sağlığı Dispanseri olarak hizmete devam etmiştir. Kurumumuz 2005 yılının Şubat ayında SSK’dan Sıhhat Bakanığına devredilmiş olup Başkentinimizin Çankaya ilçesi Topraklık semtinde, 5 katlı ve 4500 m² kapalı alana ve ferah iç mekana sahip binasında hizmetlerini sürdürmektedir.

Bugüne kadar tüm ek ödemelerini zamanında yaparak, hizmet alımlarını gerçekleştirerek, mevzuat dahilinde yapılan talepleri karşılayarak, hiçbir mali sıkıntı yaşamadan, Ağız ve Diş Sağlığı Konusunda etraf halkı başta olmak üzere, Ankara’nın muhtelif semtlerinden gelen hastalarına temizlik ve hijyen koşullarını aksatmadan hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir