Özel Esteworld Altunizade Polikliniği

Kurum Adı: Özel Esteworld Altunizade Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kısıklı Caddesi No:33/1 Altunizade Üsküdar
Telefon:0 (216) 474-4499
Web Sitesi:www.esteworld.com.tr41.02340729.043383
Kurum Hakkında

2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı saha üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir. Bu açıdan Türkiye ve Avrupa’nın en aka lazer epilasyon kliniklerinden olan Esteworld Altunizade Lazer Epilasyon Kliniği, İstanbul’un tarihi bölgelerinden Üsküdar’da tarihi Ak Köşk içerisinde konuklarını ağırlamaktadır.

Klinikte uygulamalar dermatoloji uzmanı hekim eşliği ve kontrolünde yapılmaktadır. Kişiye en müsait yöntemin uygulanabilmesi için farklı tekniklere yönelik farklı cihazlar mevcuttur.

Klinikte hizmet veren Ayak Sağlığı Merkezi (Podoloji birimi), Türkiye’den ve yurtdışından gelen hastalara Alman Podologie standartları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Hizmetler

  • Lazer Epilasyon
  • İğneli Epilasyon
  • Ayak Sağlığı (Podiatri) Merkezi
  • Medikal Estetik Uygulamaları
  • Sağlıklı Beslenme ve Diyet
  • Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Esteworld Altunizade Polikliniği, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir