Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1
Telefon:0 (212) 211-3431
Web Sitesi:istanbulaestheticcenter.com41.06919529.006460
Kurum Hakkında

İstanbul Aesthetic Center Cerrahi Tıp Merkezi gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli hekim ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.

Bu çerçevede misafirlerimize sunduğumuz tıbbi hizmetlerde etik anlayış ve kişiye hususi tedavi metodlarına sadık kalarak güvenilirliği garanti ederiz. Misafirlerimizden aldığımız itimat ve başarı ile geleceği bugünden yakalayarak hizmet alanımızı genişletmekteyiz.

İstanbul Aesthetic Center İstanbul’un merkezinde Şişli Esentepe’de hizmet vermektedir. Zincirlikuyu’da, Metro ve Metrobüs’e yürüme mesafesinde, ulaşımı basit bir bölgede bulunan merkezimiz, 2 katlı otopark ve vale hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Estetik Cerrahi
  • Saç Ekimi ve Saç Sağlığı
  • Medikal Estetik
  • Diş Hekimliği

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir