Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi

Kurum Adı: Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı
Telefon:0 (212) 222-2667
Web Sitesi:www.hiperbarik.com.tr41.06339028.967843
Kurum Hakkında

Merkezimiz hiperbarik oksijen tedavisi yapmak üzere ayaktan tanı ve tedavi merkezi olarak 2003 yılında yapılanmaya başlamıştır. Günümüzde ise kronik yara bakımı konusunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunmaktadır.

Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, durumu stabil fazla tür tanılarla gelen hastaların tedavi edildiği hususi bir polikliniktir. Kliniğimizde hastaların pansumanlarıda yapılmaktadır.

Basınç odamız HAUX marka- Star 2200 model, 12 2 kisilik olup, cift bolme olmasi sayesinde tedavi sirasinda basinc odasinin icine giris ve cikisa olanakli bir modeldir. Basınç odamızın büyüklüğü 5x 10m büyüklüğündedir. Alman yapımı hoks markadır. Basınç odamız 12 kişiyi aynı anda alabilecek kapasitedir. Basınç odamızın içinde rahatlıkla ayağa kalkılabilecek kadar genişlik vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir