Özel Aras Kadın Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Aras Kadın Hastalıkları Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Yeşilova Mahallesi Reyhan Caddesi No:96-1
Telefon:0 (212) 425-4540
Web Sitesi:www.arasklinik.com40.99267728.785423
Kurum Hakkında

Aras Kliniği 1998 senesinde kurulmuştur. Bünyesinde Acil Servis, Umumi Cerrahi, Kadın Doğum (jinekoloji) ve laboratuvar birimlerini barındırmaktadır. Yılların verdiği deney ile siz kıymetli halkımızın hizmetinde sağlığınız için çalışmaktan sevinç duymaktayız. Sizleri de güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle tanışmak için de olsa kliniğimize bekleriz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Aras Kadın Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Aras Kadın Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir