Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel İzmir Denta Köşk ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Telefon:0 (232) 343-3222


38.45930727.216201

Kurum Hakkında

Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denta Köşk Ltd. Tarafınca 2008 senesinde Dt. Nezih Ağırbaş, Ortodontist Dr. Mustafa Kayalıoğlu tarafınca şu anki adresimiz olan Bornova Kazım Dirik mh. Fevzi Çakmak cd. No:68’de kurulmuş ve İzmir’in ilk ve tek ağız ve diş sağlığı merkezi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye adım atmıştır. Şu anda bulunduğumuz 150 senelik İtalyan bir aileye ilişik olan bina Dt. Nezih Ağırbaş tarafınca 2008 Nisan ayında satın alınıp oldukça büyük emeklerle restore edilip siz kıymetli hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. 149 senelik tarihe sahiplenmek hepimiz için ek olarak bir gurur deposudur.

Merkezimizde doktorlarımız tarafınca sıcak güvenilir bir ortamda, değişen teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak siz kıymetli hastalarımıza tedavi, endodonti, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, çene cerrahisi, protez ve güzel duyu diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

Kliniğimizde hastalarımızın teşhis ve tedavilerine yönelik son teknoloji her türlü ekipman bulunmaktadır gene teşhise yönelik olarak Türkiye’deki en iyi dijital görüntüleme sistemi kliniğimizde mevcuttur. Hastalarımızın tüm çeneyi ilgilendiren ya da lokalite bir bölgeyle ilgili röntgenlerinin tümü digital görüntüleme cihazlarıyla çekilmektedir. Böylelikle hastalarımız 10-15 saniye benzer biçimde kısa bir süre içinde zaman kaybı olmaksızın röntgenlerini teslim alabilmektedirler. Hastalarımızın röntgen görüntüleri hasta dosyasında dijital ortamda depolanmaktadır.

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir