Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Kocayol Cd. İbrahimağa Sk. No:5 Bostancı
Telefon:0 (216) 380-2750
Web Sitesi:www.kozyatagidiyaliz.com40.96587329.103227
Kurum Hakkında

2000 yılında hizmete giren Kozyatağı Diyaliz Merkezi 12 yılı aşkın tecrübesiyle diyaliz hastalarına deneyimli diyaliz uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile hizmet sunmaktadır.

Sağlık hizmetlerinde kaliteden taviz vermemeyi kendisine ilke edinmiş olan Kozyatağı Diyaliz Merkezi 25 2 aygıt kapasitesi ve 2 tane geniş ve ferah salonu ile siz diyaliz hastalarımıza Bostancı, Kadıköy bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Kozyatağı Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.