Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Girne Mah. Girne Cad. 139/1
Telefon:0 (216) 366-8118
Web Sitesi:www.kucukyalidiyaliz.com40.94423929.134812
Kurum Hakkında

Diyaliz Merkezimiz İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 yılında faaliyete geçmiştir. Alanında deneyimli kadromuz ile en son teknilojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz de yekün 25 2 tane Hemodiyaliz cihazı mevcuttur.Merkezimizde HCV( ) – HBV ( ) hastalar için ayrı aygıt ve bölümler bulunmaktadır. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve mecmua gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır.Ferah iç mekanı ve manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına müsait diyetisyen kontrolunde ikramlarımız bulunmaktadır.

Hastalarımızın evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden hasta atama araçlarımız ile transport’u sağlanmaktadır.

Merkezimizde KAWASUMİ PHX-2100 Marka Hemodiyaliz cihazı ve Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membranve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Küçükyalı Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir