Özel Tansan Onkoloji Polikliniği

Kurum Adı: Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Şark Uğraş Merkezi
Telefon:0 (212) 225-2756
Web Sitesi:www.tansan.com.tr41.05520828.998712
Kurum Hakkında

Tansan Onkoloji’nin misyonu günümüzün en çağdaş ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir. 20 senelik bilgi ve birikimimizle, tıbben olası olan durumlarda hastalarımızı iyileştirmek için, bunun dışında kalan durumlarda da hastalarımızı kaliteli ve uzun yaşatmak için aka bir gayret ile çalışırız.

Hastalara, sekreterlerimizden hemşirelerimizle kadar bir ekip olarak yaklaşıp, hasta ve ailesini de ekibe katarak hasta için en iyi sonucu elde etmeyi amaçlarız. Kanser şüphesi ile bize başvuran hastaları genellikle 48-72 saat içinde teşhis edip, tedavi planlarını hazırlayarak zamanı en verimli şekilde hasta lehine kullanırız.

Bünyemizdeki laboratuarımızda kan sayımı, kreatinin ve karaciğer enzimleri gibi testlerin sonuçlarını 15 dakika içinde, hastalığın seyrinin yönünü belirlemede muavin olabilen ur markerlerinin (CEA, CA 15-3, CA-125, CA 19-9) sonuçlarını 45 dakika içinde öğreniriz. Hastalığın takibinde ve acil görüntüleme gerektiren durumlarda üst katımızdaki Fulya Görüntüleme Merkezinin uzman teknik ve tıbbi desteğine başvururuz. Her hastanın kanserine hususi bir yaklaşımla günümüzün en çağdaş ve müsait tedavisini belirleyip, kusursuz bir bicimle uygularız. Yurtdışında yeni uygulanan tedavilerin, kemoterapi olsun, hedefe yönelik biyolojik ilaçlar olsun, derhal tamamını hastalarımıza kendi ülkemizde başarıyla uygulamaktan gurur duyarız. Bu sayede gerek Amerika gerek Avrupa’daki belli başlı onkoloji çevrelerinde iyi tanınmaktayız.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Tansan Onkoloji Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir