Özel Maltepe Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Maltepe Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren Uğraş Merkezi No:18
Telefon:0 (216) 370-7252
Web Sitesi:maltepediyaliz.com40.92516129.154849
Kurum Hakkında

Kuruluşumuz 2008 yılında, Maltepe ilçesinde Hususi Maltepe Yaşam Diyaliz Merkezi adıyla kurulmuş olup, 2011 yılında Yaşam grubundan ayrılarak Hususi Maltepe Diyaliz Merkezi adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezimiz 2012 yılı sonunda da Gülsuyu mah. Burçak sok. No:9 Maltepe adresinde kendi yerine ait yeni binasında hizmetlerine devam etmektedir. Yeni hizmet binamız Diyaliz Merkezi olarak planlanmış, buna göre inşaa edilip 5 kattan oluşmaktadır. Metro ve otobüs durağına 50 metre mesafede, E5’e 2.bina’da olup ulaşımı basit bir konumdadır. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düzenli ve rahat bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak şekilde inşaa edilen binamız son teknoloji ile donatılmış olup yeni ve son model hemodiyaliz cihazlarına, endotoksin tutucu en son teknolojik su sistemine, çağdaş bir mutfak ve çamaşırhaneye sahiptir. Hususi sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile katlar arası ulaşım sağlanmaktadır. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına müsait kahvaltı ve sıcak aş verilmektedir.

Hastalarımız mağdur edilmeden, ulaşımda dolaşma süreleri göz önüne alınarak yeni ve donanımlı klimalı araçlarla ulaşımları sağlanmaktadır.Anadolu yakasında etraf ilçe ve bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur. Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kuruluş mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Maltepe Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir