Özel Maraş Polikliniği

Kurum Adı: Özel Maraş Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Alemdağ Caddesi Yanyol No:3 A. Blok Çamlıca
Telefon:0 (216) 443-8384
Web Sitesi:www.marasakupunktur.com41.02350829.07787
Kurum Hakkında

Maraş akupunktur ve Lazer Tedavileri Merkezi, Hekim İsmail Maraş’ın akupunktur ve lazer akupunkturu tedavisi uyguladığı sıhhat kuruluşunun adıdır. Dr. İsmail Maraş, aynı zamanda akupunktur eğitimi veren akupunktur uzmanı otuzyedi yıllık bir hekimdir.

Ülkemizde, hekimlerimize akupunktur eğitimi verilmesi pratik eğitim alınması konusunda faydalı girişimlerde bulunmuştur. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, ülkemizde de akupunktur tedavisini yaygınlaştırmaya yönelik olarak Üsküdar Çamlıca, Bahçeşehir, Kadıköy-Fenerbahçe, Adapazarı ve Gebze gibi yerlerde akupunktur ve lazer akupunkturu tedavi merkezleri açmıştır.

Özel Maraş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Maraş Polikliniği, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir