Özel Umut Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Ümit Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Merkez mah. Salihpaşa Cad. Endüstri Sk. No.3
Telefon:0 (212) 417-7285
Web Sitesi:www.umutdiyalizmerkezi.com41.05532928.911313
Kurum Hakkında

Özel Ümit Diyaliz Merkezi’miz 1999 yılının Ocak ayında faaliyete geçmiştir. İstanbul’un en yoğun yerleşime sahip ilçesi olan Gaziosmanpaşa’nın ilk hemodiyaliz merkezidir ve kuruluşundan günümüze kadar en üst seviyede yeterli ve kaliteli hemodiyaliz uyguladığını kanıtlamıştır.

Yenilenen merkezimizde, girişten itibaren temizliğe geniş ve ferah yerleşime, hastaların dializ yerlerine en rahat şekilde ulaşılabilmelerine imkan sağlanmış. Diyaliz ünitemizde 33 2 olmak üzere yekün 35 tane diyaliz cihazımız ile hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye itina gösterilmiştir.

Hemodiyaliz konusunda tecrübeli Hekimlerden oluşan ekibimiz her türlü sıhhat sorununuzda gereğinde yanınızda olacaktır. Dijital teknolojiye sahip diyaliz makinelerimiz sıvınızı, sizi rahatsız etmeden çekecek ve olası komplikasyonları en aza indirecektir. Makinelerimizin hepsi yeterli nitelikte çağdaş cihazlardır. Her hastaya en müsait membran ve en müsait solüsyon kullanılmaktadır. Merkezimiz klimalıdır. Tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazete okuyabilir, müzik ya da televizyon yayınından yararlanabilirsiniz. Klimalı servis araçlarımız sizi evinizden alacak ve evinize bırakacaktır. Diyaliz sırasında ikramlarımız yanında günlük gazete, televizyon ve müzik yayınımız da mevcuttur. Bekleme salonlarımız, hasta yakınlarının dahi rahat edebileceği ferahlıkta TV’ ludur. Elektrik kesintilerinde otomatik devreye giren, bütün binanın elektrik enerjisini karşılayan bir jeneratör ve kesintisiz zor kaynağı mevcuttur. Jeneratör ve kesintisiz zor kaynağı sayesinde hizmetlerimizin elektrik kesintisinden etkilenmesi olası değildir.

Binamızın giriş, 1 ve 2. katında dializ salonlarımız bulunmaktadır. Ayrıca tam teşekküllü bir acil tedavi ünitesi, her katta hasta dinlenme bölümleri erkek ve bayan hasta soyunma odaları, bay ve bayan wc’ler bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Ümit Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ümit Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir