Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Halkalı Merkez Aytaç Mah. Fatih Cd. No:89
Telefon:0 (212) 693-4242
Web Sitesi:www.rehamer.com41.03030228.804919
Kurum Hakkında

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 01 Haziran 2007’de hizmet vermeye başladı. Merkezimiz, Tem Bağlantı (Basın Ekspres) üstünde Halkalı-Güneşli yol ayrımından Halkalı Yönüne 1 km, Havaalanına 5 km uzaklıktadır.

5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, 9 Fizyoterapist ve Fizik tedavide çalışan öbür sıhhat personeli ile hizmet vermektedir. Merkezimiz günlük 200 muayene, 400 fizik tedavi ve 48 rehabilitasyon hastası alma kapasitesine sahiptir. FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler tarafından çağdaş cihazlarla yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir