Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Soğanlık Mevki E-5 Yanyol Üzeri Fatih Cad. No:1
Telefon:0 (216) 451-2727
Web Sitesi:www.turkmeddiyaliz.com40.90952829.203485
Kurum Hakkında

Sektörel gelişim ve kendimizi geliştirme hedefimiz doğrultusunda bağımsız bir binaya kavuşma arzusuyla 25 Ağustos 2003’te Kartal E5 Yan yolu üzerinde Fatih Caddesi No:1 adresine taşınan Kartal’daki merkezimiz, halen bölgesinin en çağdaş ve kaliteli Hususi Diyaliz Merkezi olarak yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.

Merkezimizdeki tedaviniz için lüzumlu saf su; ön arıtma sistemiyle birlikte işleyen Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretilmektedir. Hekimlerimiz tarafından lüzumlu görülen bütün tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği bütün tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir