Özel Moda Polikliniği

Kurum Adı: Özel Moda Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Moda Mah. Moda Cad. İçgören Apt. No:192
Telefon:0 (216) 346-0950
Web Sitesi:www.modatip.com40.98450529.024382
Kurum Hakkında

Kliniğimizde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile bütün ana branşlarda hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde en gelişmiş görüntüleme teknikleri kullanılarak teşhis ve tedavi yapılmaktadır.

Moda Tıp vizyonu ve misyonu gereği eğitimli ve bilinçli uzman personeli ve devamlı kendini geliştiren laboratuvarı ile güvenilir, hızlı çalışma biçimini ilke edinerek evlilik öncesi tarama testleri ile ilgili son yaklaşımların kullanıldığı yeni test yöntemleri ile hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli sonuçlar vermeyi ilke edinmiştir. Ayrıca merkezimiz ehliyet için muayene yapmakta ve rapor vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemiz 1999 yılından beri Kadıköy’de hizmet vermektedir. Teknik olarak son teknoloji ekipmanlara sahip ünitemiz uzman kadrosu ile kuruluşundan bu yana birçok konuda önderlik yapmıştır.

Özel Moda Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Moda Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir