Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan
Telefon:0 (216) 386-8736
Web Sitesi:www.venividigoz.com40.97006429.062876
Kurum Hakkında

Tıp bilimi dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişim gösteriyor. 1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sıhhat personeli ve modern idare anlayışıyla hizmet vererek, Türk sıhhat sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin mühim bir parçası konumunda.

Veni Vidi Göz Sağlığı-Laser Ve Cerrahi Merkezinde hastaları işini özenle yapan hostesler karşılamaktadır. Bu hastalar daha sonra hemşireler tarafından muayene ve müdahalelere titizlikle hazırlanır. Hususi otoparkımız, otopark görevlilerimiz, kafeteryamız ile tam teşekküllü hizmet veren merkezimizde engelliler için hususi giriş ve tuvaletler de düşünülmüştür.

Veni Vidi, 17 yıldan beri konusunda referans olacak uygulamalarıyla ilklere imza atmıştır. Excimer laser ve LASIK yöntemleriyle miyopi, hipermetropi ve astigmatizma tedavisinde öncü olan Veni Vidi, glokom tedavisi, glokom lazerleri ve katarakt cerrahisinde de deneyimli cerrahlarıyla dünya standartlarında sıhhat hizmeti üretmektedir.

Halk arasında uçuşan nokta olarak bilinen gausians sistem`in Excimer tedavisini Türkiye’ye ilk kez getiren Veni Vidi, katarakt ameliyatlarının damla anestezi ve dikişsiz fakoemülsifikasyon tekniği ile yapılmasına da öncülük etmiştir.

Veni Vidi göz sağlığı merkezinde, şeker, tansiyon ve yaşlılığa bağlı maküla dejenerasyonu ile muhtelif sistematik hastalıklara bağlı olarak gelişebilen retina hastalıklarında OCT, HRT, FFA ve ICG tetkikleri ile teşhis konulmakta ve gereken tedaviler yapılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir