Acıbadem International Hastanesi

Kurum Adı: Acıbadem International Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Istanbul Caddesi No:82 Yeşilköy
Telefon:0 (212) 468-4444
Web Sitesi:www.internationalhospital.com.tr40.95916828.835160
Kurum Hakkında

Türkiye’nin çağdaş sıhhat hizmetleri alanında ilklerinden olan ve International Hospital markasıyla 1989 yılında hastalarını kabul etmeye başlayan hastane, 2005 yılında Acıbadem Sıhhat Grubu’na katıldı. 2014 yılında Acıbadem International Hastanesi adıyla hizmet sunmayı sürdüren hastane, açıldığı günden bu yana yabancı uyruklu hastaların da başvurdukları bir adres haline geldi.

Birçok sıhhat sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında; Acil, Çocuk Kardiyolojisi, Doku ve Organ Nakli, Kardiyoloji ve KVC alanlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

Acıbadem International Hastanesi’nin tanı ve tedavi birimlerimde kullanılan medikal aygıt parkında Meme Ultrasonografi ve Doppler, Bütün Gövde MR, Kardiyak Tomografi, Telemetri Sistemi, 3 Boyutlu Panoramik Röntgen ve CEREC cihazı yer alıyor.

Organ Nakli Merkezi birimi kapsamında böbrek nakli konusuna yoğunlaşan International Hastanesi’nde Yürek Sağlığı, Tüp Bebek ve Meme Sağlığı alanında yoğunlaşmış tıbbi birimlerde hizmet veriliyor.

Tıbbın birçok branşında hizmet sunmayı sürdüren hastanede Umumi Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Nükleer Tıp, Radyoloji, Menopoz Polikliniği birimlerinin yanı dizi Ayaktan Kemoterapi Ünitesi, Uyku Laboratuvarı ve Kateter Laboratuvarı da bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Hematolojisi
  • Çocuk Onkolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Organ Nakli

Acıbadem International Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Acıbadem International Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir