Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği

Kurum Adı:Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Kent:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Yenibağlar Mah. Hacı Hüsnü Sok. No:61
Telefon:0 (222) 335-5022


39.78411730.507073

Kurum Hakkında

Eskişehir Devlet Hastanesine bağlı olan Tepebaşı Bağlar Semt Polikliniği’nde hanım hastalıkları ve doğum polikliniği, çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği olmak suretiyle iki uzmanlık branşında hizmet veriliyor.

Semt polikliniğimizde ek olarak; laboratuvar hizmetleri, radyolojik tetkikler, ultrasonografi hizmetleri ve cerrahi müdahale birimi de bulunmaktadır. Çocuk hastalıkları uzmanınca muayene edilen ve günlük müşahedeye alınacak hastalarımız gözlem odasında takip edilmektedirler. Hanım doğum uzmanlarımızca yapılacak cerrahi girişimler, anestezi uzmanı nezaretinde cerrahi müdahale biriminde yapılmaktadır.

Şehrimizin en işlek bölgesinde ve kolayca ulaşılabilecek bir konumda bulunan semt polikliniğimiz, Tepebaşı İlçemizin çocuk hastalıkları ve hanım doğum hastalıkları mevzusundaki ihtiyacını karşılamaktadır.

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir