Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7
Telefon:0 (222) 240-5323


39.76823330.540485

Kurum Hakkında

Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü 07-21 saatleri arası 3 seans diyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Teknolojik gelişmeler yardımıyla diyaliz hastaları uzun süre sıhhatli yaşam geçirebilir. Öteki taraftan pek oldukça hastalık mesela, kalp, şeker, damar hastalıkları, iltihabi hastalıklar daha sık görülür. Bu hastalıklar beklenen yaşam sürelerini düzgüsel populasyona nazaran anlamlı bir halde kısaltır. Tertipli klinik ve laboratuar incelemeleri ile bu fena etkilerin erken dönemde fark edilmesi ve uygun şekilde tedavisi hastaların yaşam süresini pozitif yönde etkisinde bırakır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir