Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Büyükdere mh. Hilaller sk. No:17
Telefon:0 (222) 239-3838
Web Sitesi:www.rts.com.tr


39.75422730.494010

Kurum Hakkında

RTS Yaşam Diyaliz Merkezi 1998 senesinde kuruldu. 2002 senesinde RTS bünyesine katıldı. Görevli Uzman Doktor yönetiminde toplam 32 çalışanı ile haftada 6 gün iki seans Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin tam karşısındadır. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Bozöyük, İnönü, Seyitgazi, Kırka bölgelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Adım atma zorluğu yaşayan, sedye ile oturarak taşınması ihtiyaç duyulan hastalarımız için de ek olarak hizmetimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir