Özel Mavi Ay Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Mavi Ay Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Kurtuluş Mh. Vatan Cd. No: 46/B
Telefon:0 (222) 240-4545


39.76991730.530558

Kurum Hakkında

Maviay Göz Merkezi görevli müdürümüz ve göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Mete Günay, Eskişehir Devlet Hastanesinde 1991 senesinde göreve başladı. Aynı yıl, lüzumlu alt yapıyı oluşturduktan sonrasında, Eskişehir ve bölgesindeki ilk kornea nakli ameliyatını Eskişehir Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirmiş oldu ve bugüne dek 117 Kornea Nakli Ameliyatı, 3400 Excimer Laser Ameliyatı ve bir çok Katarakt olmak suretiyle 9000 üstünde göz ameliyatı yapmış oldu.

2003 senesinde Avrasya Medikal A.Ş. kuruldu. Firmanın öncülüğünde dünyanın son olarak teknolojisi Excimer Laser Aleti (MEL 80) satın alındı. Bu son teknoloji excimer laser aleti, Türkiyede Ankara’dan sonrasında ilk kez Eskişehir’e kazandırılmış oldu ve bugüne dek 3400’ün üstünde göz, Excimer Laser ameliyatı sonrası gözlük ve kontakt lensi bırakmış oldu.

Maviay Göz Merkezinin diger bir ünitesi, son teknoloji çağdaş cihazlarla donatılmış göz ameliyathanesi, Eylül 2006 da hizmete başladı. Cerrahi tecrübe ve üstün değişen teknolojinin fazlaca mühim oldugu göz cerrahisinde, Eskişehir ve bölgesinin ilk excimer laser cerrahisi ekibi, Op.Dr.Mete Günay’ın öncülüğünde Maviay Göz Merkezi’nde en ideal şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya

Özel Mavi Ay Göz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mavi Ay Göz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir