Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Kurum Adı: Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1
Telefon:0 (212) 414-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.tr40.97763028.872910
Kurum Hakkında

Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 17500 m2 kapalı alanı ile İstanbul Avrupa yakasının umumi amaçlı en aka hastanelerinden biridir. 2000 yılında hizmete açılan 15 katlı hastane, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile yekün 130 döşek kapasitesine sahiptir.

Tüm tanı ve tedavi ünitelerinin yanı sıra, hastanede 7 ameliyathane bulunmaktadır. 6500 noktadan kontrollü “akıllı yapı sistemi” ile yapı içindeki her türlü soruna, anında müdahale edilebilmektedir.

Hastanede, doğum öncesi, normal doğum ve doğum sonrası süreçlerin yaşanmasına imkan tanıyacak biçimde tasarlanmış hususi doğum odaları (LDRP) bulunmaktadır.

Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve yürek cerrahisinde uluslararası bir referans merkezi durumunda. Çocuk Yürek Merkezinde; yenidoğan ve infant ıslak grubu bebekler iç olmak üzere, karmaşık yürek ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştiriliyor.

Yoğun bakım ve ameliyathanelerin bulunduğu katta yer saha helikopter pisti ve hava ambulansı sayesinde, gelen hastaların saniyeler içinde tedaviye alınması olası olmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Acıbadem Bakırköy Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir