Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2
Telefon:0 (212) 570-7870
Web Sitesi:www.norolojimerkezi.com40.98617228.870919
Kurum Hakkında

BNM 1995 yılında kurulmuş hususi bir dal merkezidir. Merkezimizde, nörolojik ve nöropsikiyatrik hastalıkların tanı ve tedavilerine yönelik sıhhat hizmetleri verilmektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar ilkelerimiz kanıta dayalı, bilimsel, etik, yeterli ve güler yüzlü sıhhat hizmeti üretmek olmuştur. İlkelerimizi korumak yönündeki dikkat ve çabalarımız merkezimize hasta gönderen doktorların ve merkezimizden hizmet almış hastaların ve yakınlarının bize olan güvenlerinin bu güne kadar sürmesinin temelini oluşturmuştur.

BNM’ye başvuran hastaların mühim bir bölümünü genellikle öbür merkezler, hastaneler ve kurumlarda çalışan doktorlar tarafından nöroloji konsültasyonu, nörolojik hastalıkların tedavilerinin planlanması ve yürütülmesi, elektromiyografi (EMG), elektroensefalografi (EEG), video-EEG monitörizasyonu, polisomnografi (PSG), nöropsikiyatrik değerlendirme gibi ileri nörolojik incelemeler için gönderilen hastalar oluşturmaktadır.

Çalışma Alanlarımız

  • Nöroloji
  • EEG
  • EMG
  • Uyku Testi – Polisomnografi(PSG)
  • VEP, SEP, BAEP, MEP
  • Nöroşirürji
  • Laboratuvar

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bakırköy Nöroloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir