Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy

Kurum Adı: Özel İmar Hastanesi İçerenköy
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No:17 İçerenköy
Telefon:0 (216) 575-2666
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.tr40.96710729.110219
Kurum Hakkında

Bayındır Hastanesi; İçerenköy’de Acil Tıp, Umumi Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yenidoğan, Dahil Hastalıkları, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Dermatoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Laboratuar ve Radyoloji branşlarında hizmet vermekte olup; girişimsel işlemlerin de yapılmakta olduğu tam donanımlı görüntüleme merkezi ve Uyku Bozuklukları Merkezini de bünyesinde bulunduruyor.

Son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi, bebek ve yürek hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri, erken tanı için birinci koşul olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları ile İmar Hastanesi İçerenköy; sadece İstanbul’un değil, bölgenin tıbbi referans noktası oldu.

Odalarımız tek kişilik, iki benlik ve suit odalardan oluşmaktadır. Suit odalarımız 2. ve 4. katlarda bulunmaktadır. Her odamızda ayarlanabilir yataklarımız, hemşire davet sistemi, acil davet sistemi, banyo/tuvalet, klima sistemi, televizyon, kasa ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca tek yataklı ve suit odalarımızda minibar yer almaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel İmar Hastanesi İçerenköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İmar Hastanesi İçerenköy, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir