Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28
Telefon:0 (216) 655-5060
Web Sitesi:www.estethica.com.tr40.98499529.109993
Kurum Hakkında

Estethica Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi öncelikle faik teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına aka bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tıp Merkezi’nin amacı, isminden zor alarak insan sağlığına saygılı, çağdaş teknolojik cihazları ve uzman doktorları eşliğinde doğru tedavi yöntemleri ile lüzumlu tıp etiğini unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Estethica Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir