Özel Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Manisa
İlçe:Şehzadeler
Adres:Arda Mah. 3219 Sokak No:10
Telefon:02362340800
Web Sitesi:www.fizipol.com


38.61791027.419818

Kurum Hakkında

Özel Fizipol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri 2012 yılından beri hastaların yaşam standardını arttırmak ve fonksiyonelliklerini geri kazandırmak için iş yapmaktadır. Alanında uzman doktorlar, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve hemşirelerden oluşan ekibimiz her hastaya en uygun ve en kaliteli tedaviyi sağlamak için koordineli bir halde iş yapmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir