Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kent:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:256/A
Telefon:0 (236) 237-4242


38.61123227.410519

Kurum Hakkında

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Manisa’da ilk ve tek kardiyoloji dal merkezidir. Kalp hastalıkları, ritim bozuklukları, gerilim ve damar hastalıkları tedavisi için Manisa’daki adresiniz. 15 Kişilik Uzman Ekibi İle Manisa da Haftanın 6 günü hizmetinizde. Toplumsal Güvenlik Kapsamındaki (SSK, Emekli Sandığı, Bağkur çalışan ve emeklileri) hastalara ücret almadan hizmet verilir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir