Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı:Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Manisa
İlçe:Şehzadeler
Adres:Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. 74A
Telefon:0 (236) 250-5050


38.61880527.435619

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2007 senesinde kurulmuş olup, Göz Hastalıkları mevzusunda tecrübeli ve deneyimli ekibiyle 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornova ve Manisa Merkez’de hizmet vermektedir. 800 ve 1000 m2 kapalı alanda kurulu olan merkezimizde 4 poliklinik, 2 acil ünitesi, 2 ameliyathane, 2 lazer odası ve gözlem odasından oluşan üniteler ile hizmet vermektedir. Kadromuzda 4 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 2 Anestezi ve canlandırma uzmanı, 4 hemşire ve 2 Acil tıp teknisyeni bulunmaktadır.

Merkezimizde Göz Hastalıkları ile ilgili Tüm Muayene, Incelem, Tedavi ve Ameliyatlar yapılmaktadır. Ek olarak Merkezimiz 4857 sayılı iş kanununa gore mecburi olarak yaptırması ihtiyaç duyulan periyodik muayeneleri de ister merkezimizde, istenirse de lüzumlu donanım ve cihazlarla beraber istenilen adreste yerine getirmektedir.

Merkezimizin Toplumsal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır. Toplumsal Güvenlik Kurumu Mensuplarının Tüm Muayene, Incelem ve Ameliyatları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir