Özel Nefronege Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Nefronege Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Manisa
İlçe:Şehzadeler
Adres:2. Anafartalar Mah. Halil Erdoğan Cad. No:65
Telefon:0 (236) 239-2302


38.63285427.441737

Kurum Hakkında

Nefronege 1997 senesinde kurulan merkezimiz 1000m2 kapalı alana haizdir. Diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır. Bu yüzden Merkezimizde çağıl teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 45’in üstünde alanında deneyimli çalışana haizdir. Çalışanlarımızı, çağıl bir emek harcama ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek devamlı olarak ustalaşmış ve toplumsal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Nefronege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da vakit ayırır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefronege Diyaliz Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir