Özel Renalege Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Renalege Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Manisa
İlçe:Turgutlu
Adres:Ankara-İzmir Asfalt Yolu Üstü No:155
Telefon:0 (236) 313-9995
Web Sitesi:www.renalege.com


38.49553627.721873

Kurum Hakkında

2001 senesinde kurulan Özel Renalege Diyaliz Merkezi 1500m2 kapalı alana haizdir. Diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır, Bundan dolayı Merkezimizde çağıl teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Renalege Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 40’in üstünde alanında deneyimli çalışana haizdir. Çalışanlarımızı, çağıl bir emek verme ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek devamlı olarak ustalaşmış ve toplumsal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Renalege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Renalege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da süre ayırır. İnanıyoruz ki; sadece o süre hastalarımızı, mesuliyet almaları mevzusunda cesaretlendirebilir ve yüksek kalitede bakımı güvence edebiliriz.

Renalege, bir taraftan renal hasta bakımında kaliteye odaklanırken, öteki taraftan sürdürülebilir bir gelecek için devamlı olarak yenilikçi konseptler geliştirmeye çabalamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Renalege Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Renalege Diyaliz Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir