Özel Anemon Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Anemon Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A
Telefon:0 (236) 233-8777


38.62491327.364020

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2009 senesinde kurulmuş olup, dünya standartlarındaki son olarak teknolojik donanıma haizdir. Tecrübeli uzman kadromuzla rahat bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sıhhat ve toplumsal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için ustalaşmış ekibi ile fedakâr bir halde iş koşturmacasındadır.

Dinlenme odalarımız, hastalarımızın diyaliz sonrası rahat bir halde istirahat edecekleri konumda dizayn edılmiştir. Her hastaya tv ve kulaklığı özel tahsis edilmiştir, Böylece her hasta istediği programı izleyerek zaman geçirebilmektedir. Hastalarımızın tedavi takipleri titizlikle yapılmakta ve aylık tahlilleri kişisel dosyalarında ve merkez bilgisayarlarımızda saklanmaktadır.

Diyetisyen. Psikolog ve Toplumsal Hizmet Uzmanlarımız, buyuk bir özveri ile iş koşturmacasındadır. Hastalarımıza tedavi esnasında ara öğün yiyecekleri merkezimiz tarafınca ikram edilmektedir. Bekleme salonu özel olarak düzenlenmiş, hasta ve hasta yakınlarının rahat etmeleri sağlanmıştır.

Hasta taşıma servislerimizle tüm hastalarımızı evlerinden alıp. sıhhatli bir halde yeniden refakatçi eşliğinde evlerine bırakmaktayız. Ambulansımız (doğabilecek acil durumlar İçin) her an hazır bulunmaktadır.

Tüm sigorta kurumlan ile (Emekli Sandığı. Bağ-Kur. Toplumsal Sigorta benzer biçimde) sözleşmelerimiz vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Anemon Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anemon Diyaliz Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir