Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Barbaros Mah. Al Zambak Sok. Varyap Meridian Sitesi Grand Tower Kat:10 D.106
Telefon:0 (216) 339-9005
Web Sitesi:www.jineped.com41.00040329.100981
Kurum Hakkında

Bilindiği gibi 2003 yılından beri Hususi Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıp Merkezinde hizmet vermekte idik. 2008 de çıkan yönetmelik gereği olarak bulunduğumuz yapı standartları bu hizmeti sürdürmek için yeterli görülmediği için yeni ve standartlara müsait bir çalışma alanına geçmek mecburi hale gelmişti. Bu nedenlerle 1 Aralık 2013 de Garp Ataşehirdeki yeni yerimize taşınmış bulunmaktayız. Daha yüksek standartlarda hizmet üretmek adına yapılan bu değişikliklerden hepinizin daha da memnun olacağınızı umuyoruz.

Bu yaklaşım içinde hazırlanan Kadın Hastalıkları ve Çocuk Muayenehaneleri Ataşehir’in en beğenilen sitesi olan VARYAP MERIDIAN sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2’lik bir büro dairesinde hazırlanmıştır. Yönetmeliğe standartlarına müsait olarak hazırlanan alanlarda hasta bakmak bizim içinde hastalarımız içinde bir konfor ve keyf olacaktır.

Kanıta dayalı tıp ve hasta memnuniyetini prensip edinen muayenehanemizde, sizin ve çocuğunuzun sağlığının korunmasında yanınızda yer almaktan sevinç duyacağız.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir