Özel Şişli Ekinci Polikliniği

Kurum Adı: Özel Şişli Ekinci Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abide-i Hürriyet Caddesi No:187
Telefon:0 (212) 241-6811
Web Sitesi:www.ekincipoliklinigi.com41.06343728.98751
Kurum Hakkında

Kliniğimiz 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08:00 – 20:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için sürekli yenilenmekteyiz. Çalıştığımız uzun yıllarda itimat unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade bütün İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ek ederek devam edeceğimizi duyururuz.

Özel Şişli Ekinci Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Şişli Ekinci Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir